Денис Бортник

Денис Бортник − високопродуктивний практик юридичної справи, старший юрист українського офісу ТіСіЕм Груп Інтернешнл.

Отримав ступінь магістра права в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», де вдало поєднував навчальну діяльність з активною волонтерською роботою в таких сферах, як фінансове право, корпоративне право та права людини. Має більше двох років досвіду ведення юридичної практики в «Українській Гельсінській спілці з прав людини», що є запорукою високого професіоналізму в галузі вирішення юридичних суперечок і надання висококваліфікованих консультацій клієнтам.

Є регулярним учасником цілого ряду міжнародних юридичних і економічних конференцій і форумів.

Успішно практикує в таких сферах права, як стягнення міжнародної комерційної заборгованості, альтернативне вирішення міжнародних комерційних суперечок, реструктуризація заборгованості, договірне право, міжнародні судові та арбітражні процеси, банкрутство.

Денис Бортник: Публікації

Згідно з аналізом, проведеним Ukrainian Law Firms 2015, чотири угоди, які супроводжувалися компанією ТіСіЕм Груп Україна, увійшли до рейтингу 25 найбільших транзакцій у сфері банкрутства та реструктуризації боргів в Україні….Читати далі

Глобальне співробітництво між компаніями з найрізноманітніших галузей можна вважати невід’ємною рисою сучасного бізнесу. Та все одно і в даному контексті не обходиться без серйозних протиріч і конфліктів, особливо коли мова йде про дійсно великі гроші.

Трапляються випадки, коли невдовзі після початку співпраці з’ясовується, що трактування сторонами окремих пунктів договору принципово різниться….Читати далі

Альтернативне вирішення комерційних суперечок передбачає усунення існуючих протиріч між сторонами без звернення до будь-яких судових інстанцій.

Транснаціональні юристи, що практикують у даній сфері права, застосовують цілу низку специфічних технік та інструментів, які допомагають сторонам досягти взаємопорозуміння й дозволяють їм знайти компромісне рішення щодо виход…Читати далі

Без сумніву, альтернативне вирішення суперечок є виправданим вибором для більшості компаній, що зіткнулися з проблемою невиплати боргу іноземним контрагентом.

Десятиліття успішної юридичної практики в даній сфері довели, що даний метод має цілу низку вагомих переваг, які вигідно відрізняють його на тлі традиційного методу звернень до судових інстанцій.

  1. Ек…Читати далі

Зв'язатися чи поставити питання