Денис Копій

Денис Копій − першокласний юрист-парламентер міжнародного рівня, партнер українського офісу ТіСіЕм Груп Інтернешнл.

На початку кар’єри пройшов стрімкий шлях від молодшого юриста до керівника департаменту медіації та реструктуризації в міжнародній юридичній фірмі, визнаній безперечним лідером у сфері торгового фінансування та вирішення корпоративних суперечок такими авторитетними юридичними довідниками, як Chambers Global, Chambers Europe, Martindale Hubbell, IFLR 1000, HG.org і Legal 500.

Керував низкою найбільших міжнародних проектів у Європі, США та Китаї, у рамках яких співпрацював з такими впливовими клієнтами, як EH, SINOSURE, EKN, K-SURE, MEHIB, GIEK, а також – низкою інших міжнародних холдингів та іноземних компаній.

На постійній основі консультує одного з діючих депутатів Верховної Ради України з юридичних і фінансових питань міжнародного характеру.

Успішно практикує в таких сферах права, як стягнення міжнародної комерційної заборгованості, медіація та реструктуризація, судові та арбітражні процеси, визнання іноземних судових й арбітражних рішень, банкрутство.

Денис Копій: Публікації

Згідно з аналізом, проведеним Ukrainian Law Firms 2015, чотири угоди, які супроводжувалися компанією ТіСіЕм Груп Україна, увійшли до рейтингу 25 найбільших транзакцій у сфері банкрутства та реструктуризації боргів в Україні….Читати далі

Видавництво Kyiv Post опублікувало результати рейтингу «Юридичної газети».
Юристи ТіСіЕм Груп Україна були відзначені серед кращих у трьох практиках:
Денис Копій – Міжнародний Арбітраж та Медіація;
Дмитро Голопапа – Міжнародне Право і Зовнішньоекономічна Діяльність;
Максим Тхорівський – кримінальне право та процес….Читати далі

ТіСіЕм Груп Україна потрапила до фіналістів «Юридичної премії 2015 року» у номінації «Відкриття року»….Читати далі

Наскільки актуальна проблема повернення грошей з-за кордону в Україну ?

Варто визнати, що проблема дуже актуальна.

Наведу типовий приклад: українська компанія закуповує метал у Китаї, отримує першу партію, і з’ясовується, що якість продукції відверто низька, а гроші вже сплачено. Надалі китайська сторона просто ігнорує претензії та стверджує, що якість проду…Читати далі

Глобальне співробітництво між компаніями з найрізноманітніших галузей можна вважати невід’ємною рисою сучасного бізнесу. Та все одно і в даному контексті не обходиться без серйозних протиріч і конфліктів, особливо коли мова йде про дійсно великі гроші.

Трапляються випадки, коли невдовзі після початку співпраці з’ясовується, що трактування сторонами окремих пунктів договору принципово різниться….Читати далі

Альтернативне вирішення комерційних суперечок передбачає усунення існуючих протиріч між сторонами без звернення до будь-яких судових інстанцій.

Транснаціональні юристи, що практикують у даній сфері права, застосовують цілу низку специфічних технік та інструментів, які допомагають сторонам досягти взаємопорозуміння й дозволяють їм знайти компромісне рішення щодо виход…Читати далі

Без сумніву, альтернативне вирішення суперечок є виправданим вибором для більшості компаній, що зіткнулися з проблемою невиплати боргу іноземним контрагентом.

Десятиліття успішної юридичної практики в даній сфері довели, що даний метод має цілу низку вагомих переваг, які вигідно відрізняють його на тлі традиційного методу звернень до судових інстанцій.

  1. Ек…Читати далі

Природно, що запорукою успіху в альтернативному вирішенні суперечки є висока правова кваліфікація залучених юристів, а також їх багатий практичний досвід у сфері переговорів та медіації.

Головне завдання юристів, залучених до вирішення комерційної суперечки, полягає в тому, щоб максимально гармонійно поєднати прагнення кредитора скоріше отримати свою компенсацію з реальними фінансовими можливос…Читати далі

Зв'язатися чи поставити питання