Дмитро Голопапа

Дмитро Голопапа – висококомпетентний транснаціональний юрист у сфері фінансових суперечок, партнер українського офісу ТіСіЕм Груп Інтернешнл.

Володіє солідним досвідом повноцінного супроводу зовнішньоекономічної та торговельної діяльності різних компаній. Співпрацював з такими великими клієнтами, як BANK OF CYPRUS, ERSTE, ZEPPELIN, GELVORA, ABC-AMEGA, ING GROUP, а також низкою інших міжнародних холдингів та іноземних компаній.

На ранніх етапах кар’єри працював керівником проектів у міжнародній юридичній фірмі, яка є беззаперечним лідером у сфері торгового фінансування й вирішення корпоративних суперечок за версією Chambers Global, Legal 500 та інших впливових юридичних довідників.

Успішно практикує в таких сферах права, як міжнародний комерційний арбітраж, тяжби в місцевих судах і забезпечення виконання іноземних арбітражних рішень, стягнення заборгованості, управління портфельними активами, міжнародна медіація та реструктуризація заборгованості, розслідування міжнародних шахрайських операцій, управління дебіторською заборгованістю.

Дмитро Голопапа: Публікації

Видавництво Kyiv Post опублікувало результати рейтингу «Юридичної газети».
Юристи ТіСіЕм Груп Україна були відзначені серед кращих у трьох практиках:
Денис Копій – Міжнародний Арбітраж та Медіація;
Дмитро Голопапа – Міжнародне Право і Зовнішньоекономічна Діяльність;
Максим Тхорівський – кримінальне право та процес….Читати далі

ТіСіЕм Груп Україна потрапила до фіналістів «Юридичної премії 2015 року» у номінації «Відкриття року»….Читати далі

Що таке міжнародний комерційний спір?

 У бізнесі нерідко зустрічаються випадки, коли одна компанія висуває іншій якісь матеріальні претензії. Сам факт наявності подібних претензій вже дозволяє вести мову про комерційну суперечку. Якщо ж протиріччя у фінансових питаннях виникають між компаніями різних країн, то дана комерційна суперечка набуває ознак міжнародної…Читати далі

Зв'язатися чи поставити питання