Дмитро Говорун

Дмитро Говорун − визнаний експерт у галузі корпоративного управління і банківської справи, комерційний директор українського офісу ТіСіЕм Груп Інтернешнл.

Є постійним членом «International Center for Banking and Corporate Governance» та «Virtus Global Center for Corporate Governance» − глобальної мережі провідних фахівців у галузі фінансів, права, банківської справи та корпоративного управління. Брав активну участь у громадських обговореннях нормативних ініціатив, запропонованих інститутами ЄС та міжнародними організаціями. Керував низкою міжнародних наукових проектів, які проводилися в Україні, Німеччині та Італії під егідою «Virtus Global Center for Corporate Governance».

Отримав науковий ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю “Гроші, фінанси та кредит”. Дисертаційна робота присвячена питанням корпоративного управління в банківському секторі. Також має сертифікати про успішне проходження ряду навчальних курсів з фінансового та корпоративного управління, розроблених авторитетними фахівцями із США, Німеччини, Італії та Великобританії.

Обіймає посаду заступника головного редактора відомого українського видавництва з питань корпоративного управління. Має в послужному списку понад 30 наукових публікацій з питань фінансів, банківської справи та корпоративного управління.

Зв'язатися чи поставити питання