Тарас Копій

Тарас Копій − талановитий і високоосвічений юрист, радник українського офісу ТіСіЕм Груп Інтернешнл.

Отримав ступінь бакалавра юридичних наук в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, паралельно беручи активну участь у місцевих та міжнародних правових конференціях, тренінгах і зустрічах. Поглиблену кваліфікацію в правовій сфері отримав у результаті успішного проходження спеціалізованих курсів Віденського університету.

На даний момент працює над отриманням ступеня магістра права в області транснаціональної бізнес-практики в Школі права Макджордж (Тихоокеанський університет), яка заслужено включена в престижні рейтинги «Топ-15 Міжнародних правових програм», а також «Топ-100 Американських юридичних шкіл» за версією US News і World Reports.

Має багатий досвід співпраці з найважливішими клієнтами ТіСіЕм Груп Україна. Завдяки досвіду ведення переговорів, спрямованих на вирішення міжнародних комерційних суперечок, демонструє незмінно високі результати роботи над проектами даних клієнтів.

Успішно практикує в таких сферах права, як альтернативне вирішення міжнародних комерційних суперечок, транснаціональні судові розгляди, міжнародна торгівля, міжнародна банківська справа, міжнародний комерційний арбітраж і міжнародні контракти.

Зв'язатися чи поставити питання