Артур Третьяков

Артур Третьяков − досвідчений транснаціональний юрист, партнер українського офісу ТіСіЕм Груп Інтернешнл.

Починав кар’єру юриста в департаменті медіації та реструктуризації в міжнародній юридичній фірмі. Рівень його професіоналізму дозволяє надавати експертні консультації американським адвокатам у найскладніших багатомільйонних судових розглядах внутрішнього й міжнародного характеру.

Успішно відстоював права та інтереси таких великих компаній, як SINOSURE, EKN, K-SURE, MEHIB, Franklin & Franklin, а також − низки інших транснаціональних корпорацій.

Володіє двома ступенями магістра права міжнародного зразка: перший за спеціальністю «Міжнародне комерційне право» отриманий у Великобританії, а другий − В США за спеціальністю «Транснаціональна бізнес-практика».

Успішно практикує в таких сферах права, як стягнення міжнародної комерційної заборгованості, медіація та реструктуризація, міжнародні судові та арбітражні процеси, визнання іноземних судових і арбітражних рішень, банкрутства.

Артур Третьяков: Публікації

За станом на сьогоднішній день, банкрутство підприємств є надзвичайно актуальною проблемою. Діюче законодавство містить ряд суттєвих прогалин, які часто використовуються для того, щоб ухилитися від виконання договірних зобов’язань. А пасивна позиція органів державної влади лише розширює можливості для подібних зловживань.

Розглянемо приклад з практики. До недавнього часу на Західній Україні дія…Читати далі

Що таке міжнародний комерційний спір?

 У бізнесі нерідко зустрічаються випадки, коли одна компанія висуває іншій якісь матеріальні претензії. Сам факт наявності подібних претензій вже дозволяє вести мову про комерційну суперечку. Якщо ж протиріччя у фінансових питаннях виникають між компаніями різних країн, то дана комерційна суперечка набуває ознак міжнародної…Читати далі

Зв'язатися чи поставити питання