Ми – TCM GROUP Ukraine

  ТіСіЕм Груп Україна є повноправним членом ТіСіЕм Груп Інтернешнл, міжнародної мережі юридичних компаній, заснованої в 1987 р. Сьогодні ТіСіЕм Груп Інтернешнл представляє інтереси своїх клієнтів в 145 країнах світу. Ключовою компетенцією кожного з 35 офісів і 110 агентств мережі є вирішення міжнародних комерційних суперечок та стягнення боргів.

  Звертаючись в ТіСіЕм Груп Україна, ви отримуєте унікальний доступ до ресурсів всієї міжнародної мережі. Місце знаходження Вашого боржника для нас не має значення. Об’єднавши зусилля з юристами місцевих офісів ТіСіЕм Груп Інтернешнл, ми використовуємо всі доступні юридичні інструменти, щоб довести Вашу правоту і повернути Ваші гроші. Пам’ятайте: гроші не знають меж − і ми теж.

  image description

  Наша сила в практицi

  Стягнення

  Стягнення

  Якщо Ваш іноземний контрагент відмовляється сплатити борг, варто вдатися до професійного стягнення. Завдяки наявності офісів на місцях, ми швидко збираємо необхідні дані, щоб застосувати найбільш ефективні методи впливу на боржника. За підсумками серії переговорів Ви отримуєте свої гроші.

  Арбітражі

  Арбітражі

  Коли переговори не дають ефекту, а у договорі наявне арбітражне застереження, наші юристи передають суперечку в міжнародний комерційний арбітраж. Незалежні судді з третіх країн приймають рішення, яке є обов’язковим для виконання, і вибудувана нами лінія аргументації стає запорукою вирішення суперечки на Вашу користь.

  Суди

  Суди

  Якщо всі методи позасудового вирішення суперечки виявилися неефективними, ми збираємо необхідні документи і передаємо справу до суду. Юристи компанії представляють Ваші інтереси на всіх стадіях розгляду справи. Після проходження всіх судових інстанцій ми домагаємося позитивного для Вас результату.

  Виконання

  Виконання

  Коли боржник відмовляється виконувати рішення суду або арбітражу, наші юристи вдаються до особливих дій. Дослідження активів і майна з метою їх подальшого вилучення, накладення арештів на доходи, дії, спрямовані на заміну державного виконавця, − ці та інші правові заходи дозволяють втілити рішення в життя.

  Банкрутства

  Банкрутства

  Якщо ж Ваш боржник після поразки в суперечці відмовився від виконання своїх зобов’язань і оголосив себе банкрутом, ми захищаємо Ваші інтереси через механізми подачі кредиторських вимог та участі у зборах кредиторів, у результаті чого, сума стягнення успішно надходить у ваше розпорядження.

  TCM в особистостях

  Партнер
  Фінансист міжнародних корпорацій
  Партнер
  Першокласний парламентер і керівник
  Партнер
  Радник кращих американських адвокатів
  Комерційний директор
  Економіст міжнародного рівня
  Радник
  Медіатор у міжнародних суперечках
  Юрист
  Захисник іноземних кредиторів

  Цифри говорять за нас

  8608022
  USD стягнуто
  1503
  Проектів завершено
  328
  Проектів у роботі
  169
  Задоволених клієнтів
  image description

  Наші клієнти відомі кожному

  Новини та статті

  Згідно з аналізом, проведеним Ukrainian Law Firms 2015, чотири угоди, які супроводжувалися компанією ТіСіЕм Груп Україна, увійшли до рейтингу 25 найбільших транзакцій у сфері банкрутства та реструктуризації боргів в Україні….Читати далі

  Видавництво Kyiv Post опублікувало результати рейтингу «Юридичної газети».
  Юристи ТіСіЕм Груп Україна були відзначені серед кращих у трьох практиках:
  Денис Копій – Міжнародний Арбітраж та Медіація;
  Дмитро Голопапа – Міжнародне Право і Зовнішньоекономічна Діяльність;
  Максим Тхорівський – кримінальне право та процес….Читати далі

  ТіСіЕм Груп Україна потрапила до фіналістів «Юридичної премії 2015 року» у номінації «Відкриття року»….Читати далі

  За станом на сьогоднішній день, банкрутство підприємств є надзвичайно актуальною проблемою. Діюче законодавство містить ряд суттєвих прогалин, які часто використовуються для того, щоб ухилитися від виконання договірних зобов’язань. А пасивна позиція органів державної влади лише розширює можливості для подібних зловживань.

  Розглянемо приклад з практики. До недавнього часу на Західній Україні дія…Читати далі

  Що таке міжнародний комерційний спір?

   У бізнесі нерідко зустрічаються випадки, коли одна компанія висуває іншій якісь матеріальні претензії. Сам факт наявності подібних претензій вже дозволяє вести мову про комерційну суперечку. Якщо ж протиріччя у фінансових питаннях виникають між компаніями різних країн, то дана комерційна суперечка набуває ознак міжнародної…Читати далі

  Наскільки актуальна проблема повернення грошей з-за кордону в Україну ?

  Варто визнати, що проблема дуже актуальна.

  Наведу типовий приклад: українська компанія закуповує метал у Китаї, отримує першу партію, і з’ясовується, що якість продукції відверто низька, а гроші вже сплачено. Надалі китайська сторона просто ігнорує претензії та стверджує, що якість проду…Читати далі

  Глобальне співробітництво між компаніями з найрізноманітніших галузей можна вважати невід’ємною рисою сучасного бізнесу. Та все одно і в даному контексті не обходиться без серйозних протиріч і конфліктів, особливо коли мова йде про дійсно великі гроші.

  Трапляються випадки, коли невдовзі після початку співпраці з’ясовується, що трактування сторонами окремих пунктів договору принципово різниться….Читати далі

  Альтернативне вирішення комерційних суперечок передбачає усунення існуючих протиріч між сторонами без звернення до будь-яких судових інстанцій.

  Транснаціональні юристи, що практикують у даній сфері права, застосовують цілу низку специфічних технік та інструментів, які допомагають сторонам досягти взаємопорозуміння й дозволяють їм знайти компромісне рішення щодо виход…Читати далі

  Без сумніву, альтернативне вирішення суперечок є виправданим вибором для більшості компаній, що зіткнулися з проблемою невиплати боргу іноземним контрагентом.

  Десятиліття успішної юридичної практики в даній сфері довели, що даний метод має цілу низку вагомих переваг, які вигідно відрізняють його на тлі традиційного методу звернень до судових інстанцій.

  1. Ек…Читати далі
  image description

  Контакти

  МИ ПРАЦЮЄМО ЩОДЕННО І БЕЗ ВИХІДНИХ - НАМ ТАК ПОДОБАЄТЬСЯ

  Ми на мапі

  Офіс у Києві
  Відвідали наш сайт? Саме час зайти до нас у гості.