Денис Копій

Денис Копій − керуючий партнер ТіСіЕм Груп Україна, який увійшов до ТОП-100 найкращих юристів України за результатами рейтингу «Юридичної Газети» (2018 р.).

Його ім’я в ТОП-15 найкращих юристів з міжнародного права та зовнішньоекономічної діяльності, а також у практиці банкрутства й реструктуризації заборгованості за версією «Юридичної Газети» (2018 р.) у рамках дослідження «Вибір клієнта».

Денис Копій − висококваліфікований та визнаний на міжнародному рівні юрист, який успішно практикує в таких сферах, як стягнення міжнародних комерційних боргів, медіація та реструктуризація, арбітраж і судові справи, визнання судових та арбітражних рішень, банкрутство.

Сьогодні він керує роботою українського офісу ТіСіЕм Груп Інтернешнл − унікального альянсу 35 юридичних офісів та 110 агентств, які практикують вирішення міжнародних комерційних спорів у 145 країнах.

ТіСіЕм Груп Україна увійшла до ТОП-50 найкращих юридичних фірм в Україні за підсумками 2018 року й результатами українського юридичного рейтингу "ЛІДЕРИ РИНКУ 2017" від "Юридичної Газети".

Компанія також входить до ТОП-100 найкращих юридичних фірм в Україні та внесена до списку "Бронзової ліги” українських юридичних фірм за результатами дослідження газети "Юридична Практика".

До того, як очолити український офіс TіCіЕм, Денис Копій пройшов стрімкий шлях від молодшого юриста до керівника департаменту медіації та реструктуризації в міжнародній юридичній компанії, яку визнано безперечним лідером у сфері торгового фінансування й вирішення корпоративних спорів такими авторитетними юридичними довідниками, як Chambers Global, Chambers Europe, Martindale Hubbell, IFLR 1000, HG .org і Legal 500.

На постійній основі консультує чинних депутатів Верховної Ради України з юридичних і фінансових питань міжнародного характеру.

Зв'язатися чи поставити питання