Дмитро Голопапа

Дмитро Голопапа – висококомпетентний транснаціональний юрист у сфері фінансових суперечок, старший партнер українського офісу ТіСіЕм Груп Інтернешнл.

Володіє солідним досвідом повноцінного супроводу зовнішньоекономічної та торговельної діяльності різних компаній. Співпрацював з такими великими клієнтами, як BANK OF CYPRUS, ERSTE, ZEPPELIN, GELVORA, ABC-AMEGA, ING GROUP, а також низкою інших міжнародних холдингів та іноземних компаній.

На ранніх етапах кар’єри працював керівником проектів у міжнародній юридичній фірмі, яка є беззаперечним лідером у сфері торгового фінансування й вирішення корпоративних суперечок за версією Chambers Global, Legal 500 та інших впливових юридичних довідників.

Успішно практикує в таких сферах права, як міжнародний комерційний арбітраж, тяжби в місцевих судах і забезпечення виконання іноземних арбітражних рішень, стягнення заборгованості, управління портфельними активами, міжнародна медіація та реструктуризація заборгованості, розслідування міжнародних шахрайських операцій, управління дебіторською заборгованістю.

Зв'язатися чи поставити питання