Як повернути $1,5 млн заборгованості без суду?

Як повернути $1,5 млн заборгованості без суду?

Радник «ТіСіЕм Груп Україна» Тарас Копій під керівництвом партнера компанії Дмитра Голопапи домовився з найбільшим в Україні автоскладальним підприємством «Кобальт» про повернення заборгованості іноземному постачальнику без суду й бюрократії.

Як це було? Компанія «Кобальт» придбала товар у відомого іноземного виробника автозапчастин Daimler Automotive з відстрочкою оплати. Попри пільгові умови, харківське підприємство не змогло вчасно розрахуватися з постачальником. Зазвичай у таких випадках відразу звертаються до суду, тим самим позбавляючи себе шансів швидко й вигідно вирішити спір, оскільки судовий процес може затягнутися не на один місяць, а то й рік. Але Daimler знайшли інший вихід – звернулися по допомогу до локального офісу «ТіСіЕм Груп Інтернешнл», який передав цю справу «ТіСіЕм Груп Україна».

За декілька годин команда юристів проаналізувала надані документи, детально й ретельно вивчила всі сторони справи. Дмитро Голопапа ініціював та провів переговори з керівником боржника, у результаті яких було призначено зустріч з радником компанії. Тарас Копій того ж дня ж вирушив у відрядження до Харкова для проведення перемовин з топ-менеджментом українського підприємства.

Головною метою зустрічі з боржником було з’ясувати причини виникнення заборгованості. Крім того, необхідно було підтвердити факт поставки товару, обговорити його якість і дійти згоди щодо точної суми боргу.

Під час переговорів юристи з’ясували, що затримка оплати виникла не з вини харківського підприємства. Зауважимо, що договір поставки було укладено із зазначенням валюти, у якій здійснюватиметься оплата – долар США, тож першим негативним фактором і став його нестабільний курс. Крім того, «Кобальт» тісно співпрацював із комунальними й державними установами та підприємствами, у яких були проблеми з надходженням коштів із бюджету.

Насправді, окрім вищезазначених, існували ще певні причини й обставини, у зв’язку з якими оплату за поставлений товар не було здійснено повністю та вчасно. Отже, необхідно було знайти рішення, яке абсолютно влаштовувало б усі сторони спору.

Завдяки багаторічному досвіду міжнародних перемовин, неординарному підходу та професіоналізму команди юристів іноземний постачальник відразу ж отримав від боржника точно визначені строки реструктуризації боргу та низку платежів – приблизно $1,5 млн менше ніж за рік. Тобто залучення переговірників до проекту дозволило Daimler отримати довгоочікувані кошти, залишаючи українському підприємству можливість нормально функціонувати, отримувати прибуток і продовжувати торгівлю без будь-якої шкоди для ділової репутації.

Проте, як показує практика, недостатньо просто знайти рішення проблемної ситуації. Реструктуризація в міжнародних комерційних спорах є цілим комплексом складних дій та заходів. Юристи «ТіСіЕм Груп Україна» супроводжували клієнта протягом усього процесу погашення заборгованості, залишаючись на зв’язку з ключовими персонами компанії-боржника.

Звертаючись до команди професіоналів, кредитори впевнені, що кожна їх справа буде опрацьована у позасудовому порядку набагато краще, ніж будь-якою іншою юридичною компанією. Головним аргументом такої заяви слугує високий результат роботи, який показує команда «ТіСіЕм Груп Україна». Як їм це вдається? Принцип роботи: No win – no fee. Це означає, що оплата наданих послуг здійснюється тільки після повернення коштів на рахунок кредитора.

Ситуація з компаніями Daimler і «Кобальт» також добре демонструє один із принципів роботи «ТіСіЕм Груп Україна»: допомагати кредиторам, не завдаючи шкоди боржникам. Немає необхідності говорити, що заборгованість – це питання бізнесу. Навіть після подібних ситуацій сторони зацікавлені у подальшій співпраці та збереженні ділових відносин.

«Більше того, можливість іноземного постачальника врегулювати спір із українським покупцем яскраво відображає кредо «ТіСіЕм Груп Інтернешнл»: money knows no borders, neither do we (укр.: гроші не знають кордонів, ми – теж). Дотримання цього принципу реальне завдяки партнерам та агентам «ТіСіЕм Груп Україна», які знаходяться у 145 країнах світу. З такою мережею високопрофесійних юристів по всьому світу можна вирішити будь-які, навіть надскладні завдання»,

– підсумовує Тарас Копій.

«ТіСіЕм Груп Україна» – унікальний партнер у сфері досудового врегулювання міжнародних і національних комерційних спорів. Український офіс входить до складу групи компаній «ТіСіЕм Груп Інтернешнл», яка представляє інтереси клієнтів у 145 країнах світу. Альянс із 35 компаній і 110 агентів по всьому світу надає допомогу своїм клієнтам уже більше 25 років!

Звертаючись до «ТіСіЕм Груп Україна», клієнт отримує унікальний доступ до ресурсів усієї міжнародної мережі. Не має значення, у якій країні перебуває боржник – об’єднавши зусилля з юристами закордонних представництв, український офіс використовує усі доступні юридичні інструменти, щоб довести правоту клієнта і повернути йому кошти.

ТіСіЕм Груп Україна
ТіСіЕм Груп Україна є повноправним членом ТіСіЕм Груп Інтернешнл – міжнародної мережі юридичних компаній, заснованої в 1987 р., яка представляє інтереси своїх клієнтів у 145 країнах світу. Ключова компетенція кожного з 35 офісів і 110 агентств мережі — вирішення міжнародних комерційних спорів і стягнення заборгованості.

Звертаючись до ТіСіЕм Груп Україна, клієнт отримує унікальний доступ до ресурсів усієї міжнародної мережі. Не має значення, в якій країні перебуває боржник. Об’єднавши зусилля з юристами закордонних представництв, український офіс використовує всі доступні юридичні інструменти, щоб довести правоту клієнта і повернути йому кошти.


Адреса матеріалу: yur-gazeta.com

Оставить отзыв