TCM Group Ukraine

Кримінальне право

Ми дбаємо про захист вашої бізнес-структури в найнепередбачуваніших ситуаціях!
Залишити заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

«
Представляємо інтереси під час обшуку й допиту, в органах слідства та прокуратури. Збираємо докази з урахуванням необхідних деталей ще на етапі досудового розслідування. Контролюємо, щоб ваші права під час слідчих дій не порушувалися. Радимо, як поводитися під час обшуку й допиту.

»

Участь адвоката під час допиту свідка

Допоможемо сформувати юридичну позицію.

Збираємо докази й деталі допитів, щоб обґрунтувати невинність або юридичну позицію, змінити запобіжний захід. Беремо участь у слідчих діях, щоб перекваліфікувати статтю і проконтролювати дії слідчого, дізнавача чи оскаржити постанову суду. Перевіряємо, чи немає незаповнених рядків у протоколі, перш ніж ви його підпишете. Фіксуємо зауваження у спеціальній графі протоколу.

Участь адвоката під час обшуку

Захищаємо від незаконних дій правоохоронних органів.

Аналізуємо причину і привід обшуку. Контролюємо понятих, відеофіксацію і процес обшуку. Перевіряємо документацію – від постанови слідчого і посвідчення особистостей до внесення правок у протокол обшуку.

Контролюємо, щоб про кожен предмет під час обшуку було зафіксовано у протоколі, а предмет запаковано у спеціальний конверт. Уважно читаємо й аналізуємо протокол, перш ніж ви його підпишете.

Представлення інтересів в органах слідства та прокуратури

Детально розробляємо тактику і стратегію захисту.

Допомагаємо підготувати заяву, скаргу, клопотання до судових органів із урахуванням законодавства та зовнішніх чинників.

Контролюємо процес слідства, допитів і реагуємо на незаконні дії представників слідчих органів.
Записаться на бесплатную консультацию
Made on
Tilda