Радник Роман Семенець, комерційний директор Дмитро Говорун та партнер «ТіСіЕм Груп Україна» Денис Копій за підтримки колег з офісів «ТіСіЕм Груп Інтернешнл» успішно представляють інтереси одного зі світових операторів на ринку логістичних послуг з питання урегулювання спорів із корпоративними клієнтами.
Міжнародна торгівля сьогодні потребує оперативного ухвалення рішень, знань міжнародного права, дотримання норм та звичаїв, а також забезпечення належного рівня захисту інформації. Товари мають бути доставлені якісно і вчасно. Ось чому виробники усього світу логістичні рішення довіряють міжнародним операторам на ринку. При цьому корпоративний сегмент не завжди виступає добросовісним контрагентом. Отже, юристи-міжнародники «ТіСіЕм Груп Україна» отримали саме таке завдання – врегулювати питання взаємовідносин із такими партнерами.
Компанія-кредитор працює більше ніж у 200 країнах. На локальному рівні бренд представлений мережею власних офісів, що забезпечують швидкість та якість наданих послуг.
Сьогодні завдяки професіоналізму та можливості координувати діяльність партнерських офісів юристи «ТіСіЕм Груп Інтернешнл» врегульовують спори в 20-ти країнах, серед яких Україна, країни Східної Європи та регіон СНД зокрема. У майбутньому планується розширити географію співпраці. Відповідно до поставлених завдань для клієнта сформовано єдині правила і стандарти роботи щодо вирішення спорів у різних юрисдикціях. Доступ до єдиної мережі офісів суттєво пришвидшує обмін інформацією. Використовуючи спільну платформу для обміну проектами між командами, юристи «ТіСіЕм Груп Україна» стежать і, за необхідності, вносять зміни до плану роботи над проектом. Окрім того, клієнт має можливість у будь-який момент отримати звіти про перебіг роботи з боржником і подальші кроки загалом.
Перший етап у роботі з проблемними контрагентами передбачає детальне вивчення обставин виникнення спору: якість наданих послуг, відсутність оплати, наявність обставин пошкодження товару, порушення умов прийому-доставки, розподілу відповідальності між покупцем та перевізником тощо. Команда місцевих юристів перевіряєостанні зміни в законодавстві та готує відповідні пропозиції щодо подальших дій та перспектив роботи над проектом.
Наступним кроком є встановлення контактів із зацікавленими сторонами та проведення переговорів щодо повернення коштів. Мета таких переговорів – не лише виконання контрактних зобов'язань. Важливо виявити причину порушення домовленостей, досягнути компромісу й забезпечити подальшу співпрацю у сфері перевезень та інших логістичних послуг. Спираючись на досвід роботи з проведення переговорів у різних галузях, юристи компанії можуть застосувати свої навички з огляду на особливості того чи іншого сектору, в якому працює компанія-боржник. Необхідні знання правил і традицій міжнародної торгівлі, специфіки міжнародних договорів про перевезення, звичаїв та норм країни, де знаходиться контрагент, допомагають ефективно проводити багатосторонні переговори.
Результатом роботи юристів-міжнародників є повернення клієнту десятків тисяч євро за надані послуги. Загалом це кошти, призначені для створення нових робочих місць, підтримки й розвитку понад 300 тис. екологічних програм, що наразі існують, програм корпоративної соціальної відповідальності, для підвищення сервісу будь-якої країни, де є наші клієнти.
Через відсутність суттєвого прогресу в переговорному процесі оцінка перспектив судового розгляду справи проходить в індивідуальному порядку. Юристи готують відповідні висновки щодо доцільності викорис тання такого інструменту захисту інтересів кредитора. До того ж компанія кредитор отримує фахові рекомендації щодо майбутньої співпраці з контрагентами.
«Отже, завдяки міжнародній мережі офісів та єдиним принципам роботи в усьому світі глобальні клієнти використовують ефективні локальні рішення щодо досудового врегулювання спорів. Кредитори отримують надійний інструмент для відновлення та подальшої підтримки відносин із контрагентами, покращення фінансів і рівня ділової активності. Зі свого боку наші юристи-міжнародники забезпечують відповідність такого інструменту міжнародним нормам та найефективнішим бізнесовим практикам»,

–підсумовує партнер «ТіСіЕм Груп Україна» Денис Копій.

ЧИ ІСНУЮТЬ ЛОКАЛЬНІ ЮРИДИЧНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ГЛОБАЛЬНОГО РИНКУ ЛОГІСТИЧНИХ ПОСЛУГ?

За окремими запитами клієнта фахівці «ТіСіЕм Груп Інтернешнл»готують інформацію щодо останніх змін у законодавстві країни перебування, оцінюють юридичні ризики щодо роботи з новими клієнтами чи бізнес-партнерами.
Made on
Tilda