TCM Group Ukraine

Медичне право

Допомагаємо провідним клінікам, лікарям із приватною практикою розвиватися у своєму напрямку й відстоювати інтереси в конфліктних ситуаціях!
Залишити заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

«
Супроводжуємо медичний бізнес – від оформлення ліцензії та акредитації медичних установ до захисту прав в суді і реорганізації в умовах медичної реформи.

»

Ліцензування медичної практики

Допомагаємо відповідати вимогам ліцензійної комісії, щоб отримати ліцензію.

Готуємо необхідну документацію для клініки – від висновку санітарно-епідеміологічної експертизи до дозволу пожежного нагляду. Оформляємо пакет документів для лікарів – від інформації про кваліфікацію до виписки з трудової книжки. Складаємо заяву в МОЗ і оплачуємо мито за видачу ліцензії.

Акредитація медичних закладів

Допомагаємо отримати сертифікат і відповідати державним нормам та вимогам.

Готуємо пакет документів та оформляємо заяву в ДАК відповідно до постанови КМУ та наказу МОЗ України. Консультуємо щодо оформлення діловодства і допомагаємо відповідати на запитання експертної комісії.

Автономізація комунальних медичних закладів

Допомагаємо адаптуватися до реформ законодавства.

Супроводжуємо перетворення медичних установ у комунальні некомерційні підприємства. Допомагаємо укладати угоди з Національною службою здоров`я України та оформляти необхідну документацію.

Захист прав лікаря/клініки в суді

Готуємо детальну стратегію захисту.

Представляємо інтереси лікаря або клініки в судах загальної юрисдикції – від правового захисту репутації та звинувачень у недбалому ставленні до браку грошової винагороди від пацієнта.
Записатися на безкоштовну консультацію
Made on
Tilda