TCM Group Ukraine

Митниця й ЗЕД

Ви розвиваєте бізнес, а моніторинг законодавства та взаємодію з державними органами ми беремо на себе!
Залишити заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

«
Запобігаємо збиткам від невиконання зобов'язань при здійсненні ЗЕД – від розробки стратегії та правової позиції з урахуванням законодавства та специфіки державних органів до підготовки клопотання і представлення інтересів в адміністративному суді.

»

Взаємодія з державними органами України та інших країн

Погоджуємо із законодавством зовнішньоекономічні операції відповідно до вимог. Детально опрацьовуємо стратегію захисту ваших інтересів.

Аналізуємо законодавство і його вплив на ваш бізнес. Розробляємо стратегію взаємодії з фіскальними та правоохоронними органами. Запобігаємо порушенню вимог щодо строків розрахунку за зовнішньоекономічними контрактами та порушення законодавства у сфері митного оформлення вантажів, якості й безпеки продукції.

Пакет документів для подання до державних органів із метою продовження санкцій Міністерства економіки України

Допоможемо незалежно від вашого місцезнаходження.

Готуємо пакет документів із урахуванням наказів Міністерства про застосування спеціальних санкцій. Завдяки представництвам ТіСіЕм у 145 країнах підключаємо, за потреби, колег із локальних офісів, які спеціалізуються на законодавстві та специфіці потрібної держави.

Зняття санкцій Міністерства економіки України

Допомагаємо розблокувати міжнародний платіж і здійснити митне оформлення.

Виявляємо причину застосування санкцій і допомагаємо усунути порушення. Погоджуємо зовнішньоекономічну діяльність із українським законодавством відповідно до вимог.
Надаємо докази неможливості застосування практичних заходів, що гарантують виконання Закону про ЗЕД.

Використовуємо всі законні інструменти для досягнення мети.

Складаємо й направляємо клопотання про скасування або призупинення спеціальних санкцій.
Оскаржуємо спеціальну санкцію в судовому порядку, а якщо умову договору порушено у зв'язку з форс-мажором, то – у міжнародному комерційному арбітражному суді.
Записатися на безкоштовну консультацію
Made on
Tilda