Суть міжнародної комерційної суперечки

Глобальне співробітництво між компаніями з найрізноманітніших галузей можна вважати невід’ємною рисою сучасного бізнесу. Та все одно і в даному контексті не обходиться без серйозних протиріч і конфліктів, особливо коли мова йде про дійсно великі гроші.

Трапляються випадки, коли невдовзі після початку співпраці з’ясовується, що трактування сторонами окремих пунктів договору принципово різниться. Часом розбіжності виникають через те, що з моменту підписання договору в однієї зі сторін виникли проблеми фінансового або організаційного характеру, тому ускладнюється виконання початкових умов співробітництва.

Часто спостерігаються випадки, коли одна зі сторін свідомо обманює партнера й відмовляється від своїх зобов’язань із меркантильних міркувань.

У будь-якому випадку, коли одна компанія висуває якісь матеріальні претензії іншій, виникає комерційна суперечка. Якщо ж мова йде про міжнародну комерційну суперечку, то обґрунтувати свої претензії та переконати партнера в необхідності вдатися до необхідних заходів виявляється вкрай складно.

Боржник перебуває в іншій країні. Імовірно, що його представники віддають перевагу переговорам рідною мовою. Їх робочі години визначаються іншим часовим поясом, а фінансові розрахунки ведуться в іншій національній валюті. Найголовніше: у країні боржника діє інше законодавство.

У такій ситуації забезпечити повноцінне представлення інтересів іноземної компанії можна виключно за рахунок місцевих адвокатів – що, зважаючи на вищезазначене, також є складною для вирішення проблемою. А ініціація судового розгляду тягне за собою значні витрати часу й ресурсів.

Залишити вiдгук