ТиСиЭм Групп Украина

  Наші офіси на мапі

  Ми – TCM group ukraine

  ТіСіЕм Груп Україна є повноправним членом ТіСіЕм Груп Інтернешнл, міжнародної мережі юридичних компаній, заснованої в 1987 р Станом на сьогоднішній день, ТіСіЕм Груп Інтернешнл представляє інтереси своїх клієнтів в 145 країнах світу. Ключова компетенція кожного з 35 офісів і 110 агентств мережі – вирiшення міжнародних комерційних суперечок і стягнення боргів.

  Звертаючись в ТіСіЕм Груп Україна, ви отримуєте унікальний доступ до ресурсів всієї міжнародної мережі. Не має значення, в якій країні перебуває ваш боржник. Об’єднавши зусилля з юристами місцевих офісів ТіСіЕм Груп Інтернешнл, ми використовуємо всі доступні юридичні інструменти, щоб довести вашу правоту і повернути ваші гроші. Пам’ятайте: гроші не знають кордонів – і ми теж.

  image description

  Наша сила в практиках

  інкорпорація

  інкорпорація

  Якщо ви вирішили відкрити компанію за кордоном і правильно її зареєструвати, то варто подумати про надійного помічника і радника в юридичних питаннях.
  Фахівці мережі міжнародних офісів із задоволенням допоможуть вибудувати оптимальну структуру бізнесу, дотримуючись законів в кожній з країн.

  Банкрутства

  Банкрутства

  Якщо ж Ваш боржник після поразки в суперечці відмовився від виконання своїх зобов’язань і оголосив себе банкрутом, ми захищаємо Ваші інтереси через механізми подачі кредиторських вимог та участі у зборах кредиторів, у результаті чого, сума стягнення успішно надходить у ваше розпорядження.

  Виконання

  Виконання

  Коли боржник відмовляється виконувати рішення суду або арбітражу, наші юристи вдаються до особливих дій. Дослідження активів і майна з метою їх подальшого вилучення, накладення арештів на доходи, дії, спрямовані на заміну державного виконавця, − ці та інші правові заходи дозволяють втілити рішення в життя.

  Арбітражі

  Арбітражі

  Коли переговори не дають ефекту, а у договорі наявне арбітражне застереження, наші юристи передають суперечку в міжнародний комерційний арбітраж. Незалежні судді з третіх країн приймають рішення, яке є обов’язковим для виконання, і вибудувана нами лінія аргументації стає запорукою вирішення суперечки на Вашу користь.

  Стягнення

  Стягнення

  Якщо Ваш іноземний контрагент відмовляється сплатити борг, варто вдатися до професійного стягнення. Завдяки наявності офісів на місцях, ми швидко збираємо необхідні дані, щоб застосувати найбільш ефективні методи впливу на боржника. За підсумками серії переговорів Ви отримуєте свої гроші.

  Цифри говорять за нас

  169
  Задоволених клієнтів
  328
  Проектів у роботі
  1503
  Проектів завершено
  8608022
  USD стягнуто

  TCM в особистостях

  Партнер
  Фінансист міжнародних корпорацій
  Партнер і керівник
  Першокласний парламентер
  Партнер
  Радник кращих американських адвокатів
  Комерційний директор
  Економіст міжнародного рівня
  Старший радник
  Голова юридичного відділу
  Радник
  Керівник міжнародних проектів
  Радник
  Захисник іноземних кредиторів
  Радник
  Медіатор у міжнародних спорах
  Старший юрист
  Експерт із міжнародних угод
  Старший юрист
  Спеціаліст із реструктуризації
  Юрист
  Фахівець з легалізації арбітражних рішень
  Молодший юрист
  Спеціаліст із міжнародних бізнес-процесів
  Молодший юрист
  Спеціаліст із міжнародних арбітражних процесів та ЗЕД
  Молодший юрист
  Спеціаліст з урегулювання комерційних спорів
  image description

  Наші клієнти відомі кожному

  image description
  image description

  Контакти

  МИ ПРАЦЮЄМО ЩОДЕННО І БЕЗ ВИХІДНИХ - НАМ ТАК ПОДОБАЄТЬСЯ

  Our office on map