Мiжнародна компанiя ТіСіЕм Групп Украина

  Наші офіси на мапі

  Ми – TCM group ukraine

  ТіСіЕм Груп Україна є повноправним членом ТіСіЕм Груп Інтернешнл, міжнародної мережі юридичних компаній, заснованої в 1987 р.

  Сьогодні ТіСіЕм Груп Інтернешнл представляє інтереси своїх клієнтів у 145 країнах світу. Ключова компетенція кожного з 35 офісів і 110 агентств мережі – урегулювання міжнародних комерційних спорів і стягнення боргів.

  Звертаючись в ТіСіЕм Груп Україна, ви отримуєте унікальний доступ до ресурсів всієї міжнародної мережі. Не має значення, в якій країні перебуває ваш боржник. Об’єднавши зусилля з юристами місцевих офісів ТіСіЕм Груп Інтернешнл, ми використовуємо всі доступні юридичні інструменти, щоб довести вашу правоту і повернути ваші гроші. Пам’ятайте: гроші не знають кордонів – і ми теж.

  image description

  Практики

  інкорпорація

  інкорпорація

  Якщо ви вирішили відкрити компанію за кордоном і правильно її зареєструвати, то варто подумати про надійного помічника і радника в юридичних питаннях.
  Фахівці мережі міжнародних офісів із задоволенням допоможуть вибудувати оптимальну структуру бізнесу, дотримуючись законів в кожній з країн.

  Стягнення

  Стягнення

  Якщо Ваш іноземний контрагент відмовляється сплатити борг, варто вдатися до професійного стягнення. Завдяки наявності офісів на місцях, ми швидко зберемо необхідні дані, щоб застосувати найбільш ефективні методи впливу на боржника. За підсумками серії переговорів Ви отримуєте свої гроші.

  Арбітражі

  Арбітражі

  Коли переговори малоефективні, а в договорі є арбітражне застереження, далі урегулювання спору продовжується в міжнародному комерційному арбітражі. Незалежні судді з третіх країн ухвалюють рішення, виконання якого є обов’язковим. Аргументація дій та захисту від юристів ТСМ стають запорукою врегулювання спору на Вашу користь.

  Виконання

  Виконання

  Коли боржник відмовляється виконувати рішення суду чи арбітражу, наші юристи вдаються до особливих правових дій: дослідження активів і майна для подальшого їх вилучення; накладення арештів на доходи; дій, спрямованих на заміну державного виконавця.

  Банкрутства

  Банкрутства

  Якщо ж Ваш боржник після поразки у спорі відмовився від виконання своїх зобов’язань і оголосив себе банкрутом, ми захистимо Ваші інтереси через надання кредиторських вимог та участь у зборах кредиторів, після чого сума стягнення успішно надійде на Ваш рахунок.

  Цифри говорять за нас

  169
  Задоволених клієнтів
  328
  Проектів у роботі
  1503
  Проектів завершено
  8608022
  взыскано

  TCM в особистостях

  Старший партнер
  Фінансист міжнародних корпорацій
  Управляючий партнер
  Першокласний парламентер
  Старший партнер
  Радник кращих американських адвокатів
  Партнер
  Економіст міжнародного рівня
  Партнер
  Голова юридичного відділу
  Радник
  Керівник міжнародних проектів
  Радник
  Захисник іноземних кредиторів
  Радник
  Медіатор у міжнародних спорах
  Старший юрист
  Експерт із міжнародних угод
  Старший юрист
  Спеціаліст із реструктуризації
  Юрист
  Фахівець з легалізації арбітражних рішень
  Юрист
  Спеціаліст із міжнародних бізнес-процесів
  Юрист
  Спеціаліст із міжнародних арбітражних процесів та ЗЕД
  Юрист
  Спеціаліст з урегулювання комерційних спорів
  image description

  Наші клієнти відомі кожному

  image description
  image description

  Контакти

  МИ ПРАЦЮЄМО ЩОДЕННО І БЕЗ ВИХІДНИХ - НАМ ТАК ПОДОБАЄТЬСЯ

  Our office on map