TCM Group Ukraine

Земельне право і капітальні інвестиції

Ви розвиваєте бізнес, а юридичну безпеку
ми беремо на себе!
Залишити заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

«
Комплексно супроводжуємо девелоперські та будівельні проекти – від перевірки об'єктів та документації забудовників до підготовки документів для ЦНАП та врегулювання земельних спорів. Захищаємо від незаконних дій державних органів та допомагаємо уникнути визнання угоди недійсною чи «заморозки» будівництва.

»

Аудит землі та інших об'єктів нерухомості

Запобігаємо втраті об'єкта та конфліктам із державними органами.

Перевіряємо життєвий цикл нерухомості в реєстрах та документації, наявність права власності у продавця, територіальні межі ділянки і дотримання будівельно-архітектурних норм.

Оформлення права на землю та інші об'єкти нерухомості

Комплексність у деталях.

Оформляємо права на нерухомість із огляду на деталі кожної дії – від підготовки документів та отримання витягу з Реєстру до оформлення технічної документації та реєстрації прав.

Супровід технічної трансформації землі та зміни цільового призначення

Простий і оперативний процес зміни цільового призначення землі.

Комплексно супроводжуємо процедуру – від державної експертизи та складання заяви до погодження проекту землеустрою та виписки з кадастру.

Супровід дозвільних процедур щодо земельних і будівельних питань

Дозвіл на будівництво без претензій від інспекції ДАБК.

Допомагаємо пройти етапи отримання дозвільної документації на будівництво з урахуванням змін у законодавстві та нової документації.

Ваш бізнес буде відповідати вимогам і стандартам.

Готуємо пакет документів для надання інспекції ДАБК – від повідомлення про початок будівництва і документів, що підтверджують право власності, до результатів експертизи проектної документації та ліцензії на будівництво від підрядника.

Враховуємо рівень значущості наслідків будівництва.

Супровід земельних і будівельних спорів

Розробляємо стратегію захисту.

Готуємо покрокову стратегію захисту з урахуванням специфіки кожного земельного спору – від захоплення земельної ділянки і заморозки будівництва до незаконних дій державних органів та визнання угоди недійсною.

Знаходимо рішення.

Обираємо відповідний спосіб врегулювання вашого спору – від представлення інтересів у суді або в держорганах до переговорів і взаємних домовленостей.

Дотримуємося скрупульозності.

Перевіряємо документацію земельної ділянки, збираємо докази, складаємо позовну заяву або скаргу з урахуванням кожного пункту і деталей.

Супровід девелоперських проектів

Зводимо ризики до мінімуму.

Готуємо стратегію співпраці з урахуванням статусу та взаємовідносин учасників, термінів і цілей вашого бізнесу.

Запобігаємо дефектам.

Перевіряємо документацію земельної ділянки, готового будинку чи об'єкта незавершеного будівництва, щоб уникнути неприємних ситуацій, пов'язаних з такими формулюваннями: "продавець без прав на об'єкт", "…спори, пов'язані з об'єктом" або "вимоги інших людей на частину об'єкта".

Уникаємо обмежень у будівництві.

Перевіряємо, чи придатна ділянка для ваших цілей.

Приміром, на деяких земельних ділянках заборонено будувати багатоповерхові будинки або дозволено будувати тільки об'єкти для сільгоспвиробництва.
Записатися на безкоштовну консультацію
Made on
Tilda