Денис Копій

Співзасновник, старший партнер TCM Group Ukraine.

Денис - юрист-парламентер міжнародного рівня, який володіє багаторічним досвідом юридичної практики у сферах міжнародного права, реструктуризації заборгованості та альтернативного вирішення спорів.

До того, як заснувати TCM Group Ukraine, Денис Копій отримав стрімке зростання в кар’єрі від молодшого юриста до керівника департаменту медіації та реструктуризації в міжнародній юридичній компанії.

Під його керівництвом TCM Group Ukraine допомогла клієнтам повернути понад 85 млн доларів США, отримала визнанна на міжнародному та українському ринку та стала однією з ТОП 50 найкращих юридичних фірм України.

Він особисто спілкувався з більш ніж 150 юристами з усього світу. Постійно консультує депутатів Верховної Ради України з юридичних і фінансових питань міжнародного рівня.

Денис увійшов до ТОП-100 найкращих юристів України за результатами правового рейтингу "Юридичної газети", опублікованого у 2018 році та у 2017 році. Він також увійшов до ТОП-15 найкращих юристів у практиці міжнародного права та зовнішньоекономічної діяльності та до ТОП-15 найкращих юристів у практиці банкрутства та реструктуризації боргів згідно з рейтингом вибору клієнта 2018 року за підсумками "Юридичної газети".

Освіта:
  • Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
  • University of Hertfordshire
  • Колумбійська бізнес-школа (Columbia Business School)

Хобі:
  • комунікація, подорожі, яхтинг, гольф, стрільба.


«Юрист до своєї 30-ки повинен навчитися професійно продавати свої послуги та залучати клієнтів – це найголовніше. Бо інакше він так і залишиться на все життя найманим працівником. Наша компанія підтримує концепцію малого підприємництва, тому вміння продавати, залучати клієнта, вміти його обслуговувати так, щоб той залишився задоволеним, – найбільш важливі якості, якими юрист повинен володіти та які ми цінуємо».