Дмитро Говорун

Партнер TCM Group Ukraine.

Експерт із питань корпоративного управління та фінансів. Дмитро координує побудову команд та стратегій для ключових клієнтів, контролює питання бізнес-аналітики та фінансів компанії.

Дмитро отримав ступінь доктора філософії (корпоративне управління в банках). Також є випускником MBA програми з бізнес-аналітики та фінансів Києво-Могилянської Бізнес-Школи. Дбаючи про підвищення своєї професійної майстерності, постійно відвідує тематичні курси з фінансів, корпоративного управління, проектного менеджменту.

Він є членом Virtus Global Center for Corporate Governance − мережі експертів у галузі фінансів, права, банківської справи та корпоративного управління. Виконує обов’язки співредактора міжнародного наукового журналу «Corporate Board: Role, Duties and Composition» та є запрошеним лектором в університетах Німеччини, Італії, США та Великобританії.

Освіта:
  • Українська академія банківської справи Національного банку України.
  • PhD, Corporate governance in banking.
  • MBA, Kyiv Mohyla Business School.

Хобі:
  • колекціонування пробіжок у містах по всьому світу, плавання, squash, crossfit, подорожі, навчання та постійний розвиток.


«Як тільки те, чим ти займаєшся, стає «роботою», більше займатися цим не варто. І неважливо, чи запускаєш космічні кораблі, чи щось виготовляєш. Важливо те, що ти це робиш із максимальною віддачею та найвищою якістю в моменті».