Ескендер Хайсеров

Старший Радник та Team Leader TCM Group Ukraine.

Спеціалізується на розв’язанні міжнародних комерційних спорів, є керівником проектів альтернативного врегулювання справ. Досвід досудового врегулювання спорів у країнах Європи, Африки та Близького Сходу − понад 5 років. Загальна сума успішних проектів у сфері реструктуризації заборгованості становить понад 12 млн €.

Ескендер створив окрему команду для ключового клієнта компанії, завдяки зусиллям якої рівень обслуговування клієнта значно зріс. Під керівництвом Ескендера автоматизовано найважливіші процеси компанії, що сприяло мінімізації використання людських ресурсів у роботі та збільшенню кількості ефективно й якісно врегульованих спорів.

Його команда показала виняткові результати та перевиконала цілі, повернувши на рахунок ключового клієнта впродовж останніх 3-х років 25 млн USD.

Освіта:
  • Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

Хобі:
  • футбол, подорожі.


«Я хочу залишити після себе слід як в суспільстві, так і в професійній діяльності. Мене надихають люди, підтримка сім'ї, маленький племінник із нереальною енергією, власні ідеї, незвідане майбутнє, цілі, яких прагну».